Sex Bağımlısı-4

Babes

Sex Bağımlısı-4
Son konuşmamızdan sonra yaşantım değişmişti. Hem bedenim hem de ruhumu Selime teslim etmiştim. Onu mutfağa sokmuyor, evi temizliyordum. Okula gidiyor, eğitimimi eksiltmiyordum. Cinsel hayatımızda ise değişenler olmuştu. Artık hep ağzıma boşalıyordu, buna alışmıştım. Artık kusmuyordum, aksine bende bunu beğeniyordum.
Selim’in boşalma anında ki suratı çok hoşuma gidiyordu, onun zevk aldığını görürken spermler ağzıma geldiğinde keyifle yutuyordum bile. Yatakta ağzıma aldığım zamanlar ise götüme parmağını sokuyordu. Bu şekilde her ağzıma aldığımda götümü de kendine hazırlıyordu. Bazende beni domaltıyor ve sadece parmağını sokuyordu. O zamanlar iki parmağını sokardı ama devamında iyice zevke gelince bırakırdı. Bunu da seviyordum, götümle oynarken aynı anda amımla da oynardı. Amımın sularını da ağzıma sokardı. Selim bunları yaparken sürekli daha fazlasını da istiyordu. Ben ise ona istediğini veriyordum.
Bütün bunlar yapılırken aradan iki ay daha geçmişti. Dört aylık sevgiliydik. Bu zaman zarfında okulda artık fazla vakit harcamıyordum. Hemen eve gidip, evi düzeltmem gerekirdi. Selim genelde akşam 7’den sonra gelirdi. Akşam yemeğini yerdik. Sonra o ne isterse onu yapardık. Buna bende alışmıştım. Hiç birşey yapmasak bile, ayaklarını yıkardım. Elime alır sikiyle oynardım ama ne olursa olsun en az bir cinsellik aktivitesi yapardık. Okulda sınıfımda yada Selim’den önce edindiğim hiç bir arkadaşım yoktu artık. Sadece Selim’in arkadaşları. Bazen erkek arkadaşları gelirdi. Benim evde ağırlardım onları, içki içer şarkılar söylerlerdi. Bazende daha erken gelirlerdi, okey, batak tarzı oyunlar oynarlardı. Ara sıra da erkekli kızlı gelirlerdi. Ben ise onlarla tartışömalara girmekten kaçınırdım. Bir daha aynı şeyleri yaşamak istemiyordum.
İngilizce biliyordum, Selim’inde ingilizcesi vardı. Bana sürekli internetten ingilizce seks hikayeleri açardı. Onları okuturdu bana, her gün iki hikaye okumak zorundaydım. Hikayeler sürekli Slave (köle) ve Master (Efendi). hikayeleriydi. Bana bunları okuturkende hep söylerdi. Bak kızlar sırf aşık oldukları adamları tutmak için ne yapıyorlar. Bu yaşıma kadar, beni beğenmezler düşüncesinden kaynaklı olarak, hep hayata ve ilişkilere karşı tecrübesiz kaldım. Bu tecrübesizliğimin getirisi olarakta şuan Selimin söylediklerine inanıyordum. “bir kadın sevdiği erkeğe oral seks yaparsa amı sulanır”, “Melek, ben dominant kadın sevmem, benim olacaksan benim dominantlığımı kabul edeceksin”, “Bak bu hikayeyi iyi oku kadın sevdiği adama neler yapıyor”. Bütün bunları okudum ve Selime inandım. Zaten aşığım, tecrübesizim. Selim ise hem bana hem kendine aşıktı. En azından ben böyle düşünüyordum.
Bir gün o hikayeleri okudum, artık Selim’e bekaretimi vermem gerektiğini düşünüyordum. Bunu ona söylemedim, akşam yemekten sonra,
“Aşkım yatağa gidelim mi?” diye sordum
“Melek erken değil mi?”
“Evet ama bugün yeni bir şey denemek istiyorum”
“Neymiş bu yeni bir şey”
“Şey, şey yapmak istiyorum. Şey işte”
“Hadi Canım ağzında geveleme lafı”
“Aşkım utanıyorum”
“Bak güzelim neyden utanıyorsun, seni tüm çıplaklığınla gördüm. Sende beni gördün. Gerçi ben senin tombul göbeğini ve götünü de gördüm” dedi ve güldü.
“Yaa aşkım”
“Tamam tamam, sende kabul et şanslı kızsın, peşimden o kadar kız koşuyor ben seni seçtim.”
“Evet aşkım”
“Şimdi söyle bakalım”
“şey ben sana bekaretimi vermek istiyorum” bir an sustu, gülümsedi. Hadi der gibi kalktı. Odaya girdik. Diz çöktürdü, hadi ağzına al hem amında sulansın dedi. Dediğini yaptım. Diz çöktüm ağzıma aldım ve onu siki sertleşti benim amım ıslandı. Hiç bir şey demiyordu, sadece yönlendiriyordu. Yatağa uzandım, yavaş hareketlerle, üstümdeydi. Sikini bir aşağı bir yukarı amımda oynattı. Hem korkuyordum, hemde istiyordum. Gözlerimi kapattım, hiç bir şey demedi, sadece itti. Bir şey konuşmuyorduk, ben zaten kendimi olayın akşına kaptırdım. O güclüydü, o ne istediğini biliyordu. Canım yanıyordu, dişlerimi sıkıyordum, hiç bir şey diyemedim. Sadece başı girdi dedi. Hafifçe daha ileri itti, daracık amın var dedi. Yavaş yavaş her antimini hisediyordum. Amım için büyüktü, yarısını soktuktan sonra bir anda hepsini çekti. Bir garip hissettim. Sanki içimde bir şeyler eksilmiş gibiydi. Selim’in sikini geri istiyordum. Bana baktı, peçeteyle sikini sildi, beni duşa gönderdi, oranı temizlen ve gel dedi. Dediğini yaptım, geri döndüğümde yerimi aldım, tekrar üstüme çıktı. Dudaklarıma öpücük kondurdu, tekrardan sikini hisediyordum. Yine daracaktı, yavaş yavaş itmeye başladı, hepsini sokana kadar yavaş yavaş ilerliyordu. Bu sefer acı azalıyor yerini zevke bırakıyordu. Hepsi içindeydi. Birden hepsini çıkardı. Sonra yavaş yavaş hepsini soktu, gülümsüyordu. Birden çıkardı. Bunu yaklaşık birkaç dakika yaptı. Hazırmısın? Diye sordu. Neye diyebildim. Bu sefer hepsini sokunca gözlerimden yaş geldi. Hızlıca gir çık yapıyordu. Zevke geldim, hiç birşey düşünemiyorum daha 15 dakika önce bekaretimi verdim. “Selim durma aşkım, sik sevgilini, karın yap aşkım beni” her pompalamada tenlerimizin çarpması sonucu sesler çıkıyordu. Boşalmadan önce içimden çıktı, yüzüme geldi ve boşaldı. Tüm yüzüm sperm olmuştu. Sikiyle yüzümün her yerine spermleri yaydı. Hemen sonra ağzıma soktu, ağzında tekrar dikti. Yorulmak nedir bilmiyordu. Yataktan kaldırdı, çalışma masama getirip orada domalttı. O şekilde amıma tekrar girdi. Amım daha genişti ama yine de daracıktı. Bana “bu amın darlığı beni daha çok zevke getiriyor. Seni seviyorum tombul orospum” dedi. Aman Allah’ım tam dört ay, hep güzel söz söyleyen adam bana tombul orospum demişti. En kötüsü de Selim ne yapsa hoşuma gidiyordu. Belki en kötüsü dediğim şey çok iyiydi. Arkadan saçlarımı çekti, o şekilde hızlı hızlı sikiyordu. Yüzümdeki spermler kurumuştu. Arada kalçalarıma şaplaklar atıyordu. Bu şekilde sikilerek hem ben hem de Selim boşalmıştı. Yatağa uzandı ben ise ayaklarımın titremesinden dolayı hareket edemiyordum bana dönerek gel sikimi temizle dedi. Yatağa gittim ve sikini yalamaya başladım. Daha sonra da beni duşa gönderdi. Temizlenip gelmiştim. Yatağa uzandım bana arkadan sarıldı. Yüzümde bir gülümseme ile mutluluk içinde uyudum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir